Info otsing
Infojaht on alanud!
Infohundi veebilehelt leiad oma piirkonna värskeimad noortevaldkonna UUDISED. Lisaks noortele mõeldud asutuste (noortekeskused, skatepargid, spordihooned jne) info. Selleks vaata veebilehel "MINU KOHAD". Mis peamine, siit leiad ÜRITUSED, mida saad otsida oma piirkonna ja huvide põhiselt. Paremaks infojahiks lae alla INFOHUNDI RAKENDUS ja loo konto. Vali välja huvipakkuvad üritused, osale ja anna tagasisidet. Nii saad koguda auhinnapunkte ja valida meelepäraseid auhindu. Vaata täpsemalt "AUHINNAJAHI" lehelt. Infohundi rakenduses ja veebilehel on JUTUROBOT Susi alati valmis Sinu küsimustele vastama. Kui vajad nõu, võta julgelt nõustajaga ühendust läbi LASTEABI chati.
Noor otsib infot
Infohunt vallutab Eestit
Infohundi platvormi parimaks toimimiseks on vajalik koostöö noortega töötavate spetsialistidega üle Eesti. Selleks, et värske, kontrollitud ja noorte huvidest lähtuv info jõuaks noorteni, tuleb seda pidevalt luua ja edastada. Infohundi rakendus on välja töötatud nii, et noorele kuvatakse infot piirkonnast, kus ta parasjagu asub. Nii saab näiteks Saaremaa noor, kes külastab Hiiumaad, otsimata sealse piirkonna ürituste info otse oma telefoni.
Esimesed Infohundiga liitujad on platvormi loojad ise ehk Saare-, Muhumaa, Hiiumaa, Harjumaalt Jõelähtme vald ning Järva vald.

Uudised

Infohundi Podcast
Podcast
Test
alt
author

Üritused

test
test dig sub btn
test
Pilt
Logo
Huvihunt

Andmebaas HUVIHUNT koondab kohaliku omavalitsuse noorsootööalased andmed ühte kohta, olgu selleks huviharidus ja huvitegevus, avatud noorsootöö, õpilasmalevad, noorteorganisatsioonid.

Pilt
Hundikari png
Hundikari

Hundikarja kuuluvad Harjumaa, Saare- ja Muhumaa, Hiiumaa ja Järva valla koostöögruppide innovaatilised noorsootöötajad.
Võta meiega ühendust.

Pilt
Ressursipank läbipaistev
Ressursipank

Ressursipank koondab noortega tegelejate pädevused ja loob vahendite andmekogu, võimalused koostööks, kogemuste ja ressursside jagamiseks ning otstarbekamaks kasutamiseks.